VESTFOLD FUGL – NASJONALT SALGSAPPARAT

Vi brenner for kylling og ønsker at stadig flere storhusholdnings kunder skal sette den sunne, smakfulle og klimasmarte norske kyllingen på menyen. For å bistå kunder i hele Norge med menyutvikling og oppfølging av kjeder har vi et landsdekkende salgsapparat. Ta kontakt med din lokale salgskonsulent i dag for en inspirerende kyllingprat

Fagkonsulent Vestfold, Telemark, Buskerud og Østfold

Ruben L. M. Øksendal

Mob.: +47 464 19 487

E-post: ruben.oeksendal@denstoltehane.no

Fagkonsulent Oslo, Asker, Bærum og Akershus.

Jimmy Gideberg

Mob; +47 902 16 836

E-post: jimmy.gideberg@denstoltehane.no

 

Fagkonsulent Hordaland, Sogn og Fjordane

Trond Berge

Mob.: +47 472 67 333

E-post: trond.berge@denstoltehane.no

Fagkonsulent Rogaland og Agderfylkene

Stefan Wold

Mob.: +47 953 67 126

E-post: stefan.wold@denstoltehane.no

 

Fagkonsulent Trøndelag fra Trondheim og sørover. Møre og Romsdal.

Knut Ståle Skogstad

Mob.: +47 994 40 924

E-post: knut.stale@matfokus.no

 

Fagkonsulent Hedmark, Oppland og Nordre Buskerud

Truls Skogvang Andreassen

Mob.: +47 970 12 099

E-post: truls@gourmetpartner.no

Fagkonsulent Trøndelag fra Trondheim og nordover & Nordland opp til Saltfjellet

Roger Byberg

Mob.: +47 982 35 889

E-post: roger@matfokus.no

Fagkonsulent Nord-Norge, Saltfjellet-Kirkenes

Silje Bjørkmo

Mob.: +47 906 13 262

E-post: silje@dinernord.no

 

 

———————————————————————————————————-

VESTFOLD FUGL – Kjedeteam

Direktør storhusholdning

Christine Sund

Mob: +47 924 42 689

Mail: christine.sund@denstoltehane.no

 

Kjededirektør storhusholdning

Niels Otto Hansen

Mob.: +47 982 35 880

E-post: niels.otto.hansen@denstoltehane.no

 

Nasjonal kjedesalgssjef storhusholdning

Robert K. Skaugen

Mob.: +47 916 08 181

E-post: robert.skaugen@denstoltehane.no

Den Stolte Hanes anlegg på Stokke har besøks- og leveringsadresse;
Den Stolte Hane
Borgeskogen 42,
3160 Stokke.

Ta avkjørsel 39 fra E18. Følg skilting mot Borgeskogen Nord.

Fakturaadresse:
Den Stolte Hane AS
Serienr 55801443
Postboks 76 Økern
0508 Oslo
Org.nr. 980 403 815
faktura@denstoltehane.no

Besøk gjerne vår forbrukernettside: www.denstoltehane.no

Ta kontakt med vår forbrukerservice eller fyll ut kontaktskjemaet nedenfor.

Den Stolte Hane er din leverandør av et vidt spekter kyllingprodukter fra våre familiegårder. Våre stolte bønder her på vakre Jæren er opptatte av at alle kyllinger har et best mulig liv, noe som gjør at produktene holder veldig høy kvalitet. Sunn, saftig og smakfull kylling – fra vår familie til din.

Har du noen spørsmål eller tanker du vil ta med oss?

Fyll inn kontaktskjemaet under og vår forbrukerservice vil svare deg.

Du kan også ringe forbrukerservice på telefon 61 18 91 40 hvis du har spørsmål, klager eller ros knyttet til våre produkter eller distribusjon.

Øvrige henvendelser bes ta kontakt gjennom vårt sentralbord på telefon 51 79 85 80.

Ledige stillinger blir fortløpende lagt ut under “ledig stilling” nederst på siden.

Hvis din henvendelse gjelder et produkt, venligst fyll ut informasjonen under.

Fortell dine venner om dette: